Polazna | Info | Prva redovna sednica SO Ćuprija, a možda i zadnja za ovu Skupštinsku većinu

Prva redovna sednica SO Ćuprija, a možda i zadnja za ovu Skupštinsku većinu

Prva redovna sednica SO Ćuprija, a možda i zadnja za ovu Skupštinsku većinu

Dana 03.08.2012 sa početkom u 10 časova u sali PIO Fonda održaće se prva redovna sednica.

 

 Dnevni red:

1. Usvajanje izvoda iz zapisnika sa konstitutivne sednice SO Ćuprija

2. Razmatranje predloga odluke o prestanku mandata odbornika i potrvđivanju mandata novih odobornika.

3. Izbor članova opštinskog veća

4. Razmatranje predloga odluke o izmeni statuta JP''Direkcija'' za izgradnju i uređenje Opštine Ćuprija

5. Razmatranje predloga odluke o izmeni i dopuni odluke o radnom vremenu.

6. Razmatranje predloga odluke o letnjem režimu saobraćaja u ulici Karađorđeva.

7. Donošenje rešenja o razrešenjima i imenovanjima: Ostavka Ilije Paunovića na mesto tehničkog direktora JP''Direkcija'', ostavka Danijele Radivojević i Ivana Radovića na mesto člana Komisije za izradu godšnjeg programa zaštite, uređenja i korišćenja poljoprivrednog zemljišta.

8. Odbornička pitanja i inicijative

PITAMO SE:

Da li ovo kraj jedne nespojive, neodržive i nametnute koalicije koja nema podršku ni građana ni onih koji su morali da glasaju za nju?

Da li je normalno da nova vlast nakon samo pet minuta vlasti ZABRANJUJE da članovi Morave Grad daju sapoštenje preko lokalne telelvizije RTV Ćuprija o rezultatima lokalnih izbora? To je samo jedan mediji koji brani da kažemo građanima šta mislimo, ali zapamtite da nije i jedini!

Da li smo toliko nesposobni da sami ne možemo da uredimo naš grad, već tražimo da to uradi JP Standard iz Jagodine?

Da li .....?

Hiljadu pitanja bez odgovora ali ćemo sutra videti jedan..... ko još podržava ovu vlast! Sutra će se opet videti ko je vjera a ko nevjera. Sadašnja vlast je ostala bez čarobnog broja 19 jer su tri odbornika ostala bez svojih mandata, a verifikacija novih odbornika nije moguća bez dodatne podrške opozicije.

Morava Grad neće dati podršku ovakvoj vlasti, a nadamo se da i ostali koji su opozicija neće.

Čekamo sutra i gledamo bolju budućnost za naš grad.

MORAVA GRAD

Komentara (2 poslato)

avatar
gina martinovic 03/08/2012 12:18:37
E DA JE SRECE PA DA SVI MISLE TAKO,A I DA OSTANU PRI TOME I NE PRODAJU SE ZA SICU KAO STO SE UGLAVNOM DOGADJA
avatar
Ninoslav Erić 04/08/2012 00:52:16
Dokle je čovek kao biće spremno da ide samo da bi ispunio LIČNI INTERES. Čovek treba prvo da bude društveno biće a ne neka ljudska nakaza. Veruješ ljudima, oni se se zaklinju, postavljaju žice, kude, pričaju i čak se kunu u svoj porod zarad LIČNOG INTERESA. Žao mi je što su ljudi svhatili da je to politika ali draga gospodo NIJE, vi ste samo iskoristili politiku da bi bili kvazi predstavnici naroda a NISTE, jer ste ljudske nakaze.
ukupno: 2 | prikazano: 1 - 2

Pošaljite komentar

  • Podebljano
  • Zakošeno
  • Podvučeno
  • Navodim

Unesite kod sa slike:

Captcha